sylwester w zakopanem logo
widok z kamery na krupówki zakopaneUwaga! Żaden obiekt nie wynajmuje w Zakopanem noclegów w okresie sylwestrowym na mniej niż 4 dni!!!

Tani Sylwester w Zakopanem

 

Jak co roku po świętach Bożego Narodzenia zastanawiamy się gdzie spędzić sylwestra. Dla większości z nas ten dzień ma swój wyjątkowy charakter. Zwykle tę magiczną noc spędzamy hucznie na różnego rodzaju prywatkach oraz balach, bo nie da się ukryć, że sylwester, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Oczywistym jest, że nawet najlepszą zabawę chcielibyśmy odbyć jak najmniejszym kosztem.


W ciągu ostatnich kilkunastu lat zmieniło się nasze postrzeganie sposobu świętowania. O ile kiedyś preferowane były zabawy „przydomowe” (prywatki, domówki), o tyle teraz, coraz częściej wybieramy wyjazdy i imprezy plenerowe.


Wybierając się w góry mamy szansę spędzenia niezapomnianego sylwestra wśród najpiękniejszych krajobrazów. Mając na myśli góry nie możemy zapominać o jednym, z najbardziej charakterystycznych miast tego regionu – Zakopanem. Położone u stóp Tatr Zakopane jest zimową stolicą Polski, która od lat przyciąga niezliczone ilości turystów. Jeszcze kilka lat temu spędzenie sylwestra w tym pięknym mieście wiązało się z bardzo dużymi kosztami. Większość ofert skierowana była jedynie do tych zamożniejszych klientów. Na szczęście czasy się zmieniły i każdy może cieszyć się z sylwestra w Zakopanem.


Tani sylwester w Zakopanem to oferta dla osób, które chcą spędzić ostatnie dni starego roku w magicznym miejscu, za niewielkie pieniądze. Oczywistym jest, że taka wycieczka musi być dobrze zorganizowana. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego (i przede wszystkim!) taniego miejsca noclegowego. Tanie noclegi w Zakopanem znajdują się głównie w różnego rodzaju schroniskach turystycznych. W tym przypadku należy brać pod uwagę również standard. Normą w takich miejscach jest zaspokojenie podstawowych potrzeb użytkownika, bez dodatkowych wygód. Jeżeli jesteśmy osobami, które raczej cenią sobie odrobinę luksusu, powinniśmy zdecydować się na lokum o podwyższonym standardzie. Mam tu na myśli, m.in. pensjonaty w Zakopanem. Pensjonaty są to turystyczne obiekty hotelarskie, które podobnie jak hotele posiadają skalę gwiazdkową (w zależności od wygód od 1 do 5 gwiazdek). W Zakopanem pensjonaty mają w ofercie nie tylko przystępne ceny, ale również wiele rabatów i zniżek. Dla wyjątkowo wymagających użytkowników pozostają hotele, które swoją ofertą, także mogą nas mile zaskoczyć.  


Sylwester w Zakopanem jest doskonałym sposobem na wyrwanie się z szarej codzienności otaczającego nas świata. Wielu z nas w sylwestra z wielką radością wybiera wyjazd za granicę w przekonaniu, że nasz kraj nie jest w stanie zapewnić nam ciekawych przeżyć. Otóż jest to błędne myślenie. Przykładem miasta, którego nie da się zapomnieć jest właśnie Zakopane. W ciągi dnia można raczyć się obecnością słońca i aktywnie spędzać czas na stokach narciarskich oraz pieszych wędrówkach szlakami turystycznymi, czy też jazdą na rowerze. Wysoko rozwinięta turystyka w Zakopanem dostarczy nam niezapomnianych wrażeń na wiele lat. Najbardziej znanymi miejscami tego pięknego miasta są Krupówki, Giewont oraz Gubałówka. Dla fanów sportów zimowych dodatkową atrakcją są corocznie odbywające się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Młodzież swój wolny czas może spożytkować w klubach, dyskotekach oraz Parkach Linowych.


Reasumując, jeżeli chcemy w wyjątkowy sposób spędzić sylwestra, to warto pomyśleć
o zimowej stolicy Polski i jej atutach. Jeżeli raz zawitamy do tego pięknego miasta, to na pewno nie pożałujemy naszego wyboru i będziemy chcieli tam wrócić w najbliżej przyszłości. Tani sylwester w Zakopanem jest możliwy i niezapomniany.

kontakt z serwisem